Aslan Burcu (8-14 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ocak 2024

Aslan Burcu (8-14 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konuları arasında yaratıcı yönünüz, hobileriniz, keyif aldığınız konularınız, çocuklarınız olacak. Finansal kaynaklarınızı çocuklarınız için kullanmanız gerekebilir. Duygularınız ön planda olacak.  Kariyerinizde sorumluluklarınızın farkında ve özgür davranmak isteyeceksiniz. Mesleğinizde teknolojiyi daha fazla kullanmanız işlerinizi bitirmenizi kolaylaştırabilir. Çalışma alanınızda hareketli olacaksınız, ortaklı işleriniz ve gelirlerinizde kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Parasal konuları halletmeniz için harekete geçmeniz gerekecek. Başka fikirlere de açık olmanız hayatınızı kolaylaştırabilir. Bulunduğunuz ortamlarda pozitif enerjinizle dikkat çekeceksiniz. Hayattan keyif almanın farklı yönlerini keşfedeceksiniz. Çalışma hayatınızda yaptıklarınızın karşılığını statünüzle göreceksiniz. Kariyer konularında şansınızı görmezden gelmeyin. Çalışma alanınızda işlerinize odaklanacak ve eksik olduğunu düşündüğünüz şeyleri tamamlayacaksınız. İsteklerinizin üzerinde yoğunlaştığınızda gerçekleştirmenizde kolay olacaktır.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.