Aslan Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

6 Mayıs 2023

Aslan Burcu (8-14 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Sosyal statünüz, kariyeriniz, başarılarınız ile geçecek bir hafta olacak. Kariyerinizde başarının yanı sıra maddi güvencenizi de düşüneceksiniz. Kendinize ait bir işe başlayabilir ya da var olan işinizi büyütebilirsiniz. Kariyerinizde ani değişimler söz konusu olabilir. Akıllıca yatırımlarda bulunabilirsiniz. Başkalarına güvenmeyi riskli bulacak, kendi yağınızla kavrulmak isteyeceksiniz. Ruhsal anlamda kendinizi güçlü hissetmeniz stratejinizi sağlam adımlarla ilerletmenizi sağlayacak. Hayatınızdaki insanlarla bağınızı güçlendirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Karşınızdaki insanların değerlerini de anlamaya çalışacaksınız.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.