Aslan Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

6 Ağustos 2022

Aslan Burcu (8-14 Ağustos 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta size karşı duyguları olan bir insandan itiraflar duyabilirsiniz. Algınızın kendi iç motivasyonunuzu yükseltmekte olacağı bir döneme giriyorsunuz. Yurtdışı bağlantılı bir konuda haber alabilirsiniz ve bu haber sizi mutlu edebilir. Bu dönem yalnız kalmak size haz verirken kardeşlerinizle görüşmelerinizde bir takım baskıcı dakikalar geçirmeniz söz konusu olabilir. Saç modelinizde veya giyim tarzınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İş hayatınızda yeni fırsatlara hazır olun. Siz değişip güzelleştikçe keyfiniz de yerine gelecektir. Kariyer hayatınızda verdiğiniz mücadeleler nihayet sonuç bulacak fakat başkalarının parasına güvenerek hareket etmeyin pişman olursunuz annem.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.