Aslan Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Mart 2023

Aslan Burcu (6-12 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemi ortaklaşa paralarınız, alacak ve borçlarınız, değişim isteğiniz oluşturacak. Sizi negatif yönde etkileyen insanlarla aranıza mesafe koymalısınız. Evinizde zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Kendinize olan inancınız ve özgür düşüncelerinizle farkınızı ortaya koyacaksınız. Otorite figürleri ile çıkabilecek olası krizleri kendi yöntemlerinizle halledeceksiniz. Yeni sistem ve yöntem geliştirmek adına zihninizin aktif olacak. Seyahatlere çıkmak, eğitimle ilgili işlerinizi tamamlamak için gruplarla bir araya geleceksiniz. Enerjinizi insanlarla bağlarınızı güçlendirmek için kullanmayı tercih edeceksiniz. Mesleğinizle ilgili bilgileri paylaşarak hem insanlara hem kendinize fayda sağlayacaksınız. Kazanç elde edeceksiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.