Aslan Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

4 Kasım 2023

Aslan Burcu (6-12 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Eviniz, aileniz, ebeveynleriniz, duygusal güvenlik ihtiyacınız, bilinçaltınız bu haftanın konuları arasında olacak. İşteki planlı ilerlemeniz maddi olanaklarınızın artmasını sağlayacak. Sağlık ve estetik konularında araştırma yapabilirsiniz. Gelir gider dengesini kurduğunuzda, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Eviniz için harcama yapmak isteyebilirsiniz, finansal açıdan gerçekçi davranmanız iyi olacaktır. Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilişkinizi önemseyeceksiniz. İletişim diliniz yumuşak ve uzlaşmacı olacak. Ailenize düşkün olacak, gücünüzü onlar için kullanacaksınız. Hasta iseniz şifa bulacağınız zamanlar olacaktır. Hobilerinize yönelmek, flört etmek, çocuklarınızla eğlenceli zaman geçirmek isteyeceksiniz. Şans oyunlarında aklınız kalabilir, siz yine de kontrollü davranın. Eğlenmek için ayırdığınız bütçe fazla olabilir, finansal kaynaklarınızı idare etmekte zorlanabilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Enerjinizi evinize mi kariyerinize mi harcamak istediğinize karar vermek durumunda kalabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.