Aslan Burcu (5 Eylül – 11 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

3 Eylül 2022

Aslan Burcu (5 Eylül – 11 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya gelirinizde yaşanacak artışla başlarken güzel günlerin size çok yakın olduğunu görebileceksiniz. Kardeşlerinizle beraber yeni bir işe başlama durumunuz söz konusu olabilir. Size tavsiyem her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmeden ani karar vermeyin. Bu hafta borçlarınız ve ödemeleriniz konusunda kafanız biraz karışmış olabilir. Her şeyin üstesinden gelebilecek güçte olduğunuzu kendinize hatırlatıp yolunuza devam etmeniz gerektiğini unutmayın annem.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.