Aslan Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

30 Ocak 2022

Aslan Burcu (31 Ocak 2022 – 6 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan,

Salı günü Kova burcundaki yeniay sebebiyle ilişkilerde yeni gündemler yaşayabilirsiniz. Hafta ortası sorumluluklarınız, günlük rutinleriniz ve iş ortamınızdaki iletişim durabilir, biraz size takıntı verebilir. Cuma günü hayatınızda eşinizin, ortağınızın desteğini oldukça hissedebilirsiniz. Aynı gün biraz bankalarla uğraşabilirsiniz. Cumartesi günü artık iş ortamınızdaki kopukluklar ve günlük rutinleriniz ile alakalı konular normale dönmeye başlayacak. Pazar gününüz ise aldığınız eğitimlerle vakit geçirmek, belki sınavlarına hazırlanarak geçebilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.