Aslan Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

29 Ekim 2022

Aslan Burcu (31 Ekim-6 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Duygusal olarak güvende olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Ailenizle birlikte olduğunuzda bu ihtiyacınızı giderdiğinizi görebileceksiniz. Kendinizi evinizde ifade ettiğiniz ve geçmişinizden gurur duyduğunuz bir hafta olabilir. Yakın çevre ile ilgili iletişim, toplumsal statünüz ve ortaklaşa kazançlarınızla ilgili algınız ve değerleriniz bu haftanın başlıca konuları olabilir. Kariyer anlamında ilerlemeniz gerekirken evinizde daha fazla olma ihtiyacı sizi zorlayabilir. İşinizde yenilikler denemek isteyebilirsiniz ancak sisteme entegre etmekte sorun yaşayabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.