Aslan Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

28 Ekim 2023

Aslan Burcu (30 Ekim – 5 Kasım 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Sahip olduğunuz kaynaklarınız, değerleriniz, maddi güvenlik ihtiyacınız, beslenme alışkanlıklarınız ile ilgileneceğiniz bir hafta olacak. Bağımsız olarak yaptığınız projelerinizden kazanç sağlayabilirsiniz. Kariyer anlamında statü değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Beklemediğiniz terfi ya da zam gelebilir. Kendi işinizi yapıyorsanız markalaşabilirsiniz, adınızı duyurabilirsiniz. Mesleki anlamda şanslı olduğunuz alanları görmezden gelmeyin, içinize kapanmayın.  Ailenizle ilgili konularda göstermeseniz de koruyucu olacaksınız. Ortaklaşa gelirlerinizde belirsizliklerle zorlanacağınızı düşünseniz de bireysel kazanımlarınızda artış olacak. Paranızın kıymetini bileceksiniz. Düşünceleriniz herkesten farklı olacak, otorite figürleri ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizden yaralanmayı ihmal etmeyin, sabrınızın sonuçlarını alacaksınız.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.