Aslan Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

1 Nisan 2023

Aslan Burcu (3-9 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya toplumsal kimliğiniz, sosyal statünüz, başarılarınız damga vuracak. Kariyer hedeflerinizde sıkı çalışma ile başarılı olacaksınız. Ortaklı ve ikili ilişkilerinizde insanları yönetmeye ve yönlendirmeye çalışmak yıpratıcı olacaktır. Her türlü ilişki içinde karşı tarafın özgürlük alanlarına müdahale etmemelisiniz. Etkin bir şekilde işinizle ilgili değişim dönüşüm yapabilme kapasitesine sahip olacaksınız. Akıllıca yatırımlar yapacaksınız. Kendinizi geliştirme konusunda sınırlarınızı zorlayacaksınız. Yeni öğretiler size iyi gelecektir. Terfi alabilir, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Banka ve krediler ile ilgili konularda dikkatli olmanızda fayda olacaktır. Kariyerinizle ilgili düşüncelerinizi ve sezgilerinizi bir arada kullanabilirsiniz. Hareket etmekte zorlanabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.