Aslan Burcu (29 Ağustos – 4 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Ağustos 2022

Aslan Burcu (29 Ağustos – 4 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya arkadaşlarınızla yapacağınız aktivitelerle başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla beraber yürüyüş gibi bol hareketli spor aktiviteleri yapabilirsiniz. Yurtdışıyla alakalı olmaz gözüyle baktığınız bir başvurunuzun olumlu sonuçlandığını görebilir ve sevinçten havalara uçabilirsiniz. Haftanın ortasına doğru kardeşlerinizle aranızda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz fakat çok takılmayın annem. Hafta sonu yurtdışı planlarınız için eşyalarınızı toplamaya başlayabilirsiniz. Şansınız açık olduğu bu dönemde karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.