Aslan Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

1 Mart 2022

Aslan Burcu (28 Şubat 2022 – 6 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Aslanlar;
Bu hafta iş ortamınızda oldukça vakit harcayacağınız ve kariyerinizde birtakım yükselmelerin, değişim ve dönüşümlerin olması muhtemel. Mevki değişimleri, başka iş teklifleri ya da pozisyon teklifleri alabilirsiniz. Maddi anlamda fırsatlar da elde edebilirsiniz ama burası biraz irade gerektiriyor. Ortaklı bir iş yapmayı düşünüyorsanız imzalar gerçekleşebilir, bu ortaklı işten güzel bir maddi dönüş ve şans elde edebilirsiniz. Cinsel yolla bulaşan hastalıklara bu hafta dikkat! Balık burcunda gerçekleşecek Yeniay’ın etkisi ile beraber kazanç kapılarınızda şifalanmalar söz konusu olabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.