Aslan Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

27 Mart 2022

Aslan Burcu (28 Mart 2022 – 03 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

ASLAN

Haftanın ilk günü aşk hayatınızda önemli gündemler olabilir. Kalbiniz boş ise ciddi ve kalıcı bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hayatınızda biri var ise evlilik kararı alabilirsiniz. Salı günü aile yaşamınız ile ilgili kadersel gündemleriniz olabilir. Farklı bir eve taşınmanız gerekebilir. Cuma günü civarında yeni bir eğitim almaya başlayabilirsiniz. Ayrıca seyahatler gündeme gelebilir. Cumartesi günü ise kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Pazar günü yabancı dil eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Sosyal medyada daha aktif olabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.