Aslan Burcu (28 Kasım-4 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

26 Kasım 2022

Aslan Burcu (28 Kasım-4 Aralık Haftalık Burç Yorumu)

Bu haftayı sosyal çevreniz, ortaklı işleriniz ve çocuklarınızla ilgilenerek geçireceksiniz. Arkadaş ilişkilerinizde ya da projelerinizle ilgili elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız. İlişkilerinizin dinamiğini anlamaya çalışacaksınız. Konuşmalarınız ve eylemleriniz mantıklı olmalı, sakinliğinizi korumalısınız. Sizi seven insanlara karşı duygularınızı ifade ederken kelimeleri doğru seçmeye dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerinizde sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz. Enerjiniz ve açık sözlü tavrınız hoşa gidecek. Yakın ilişkilerinizde güvenilir yapınız ortaya çıkacak. Ciddi ilişkiler gündeme gelebilir. Kişisel yahut iş anlaşmalarını ertelemenizde fayda olabilir. Flörtünüzle ilişkinizde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Hislerinizi kullanarak yaratıcılığınızı ortaya çıkaracaksınız. Soyut konular ilginiz çekecektir. Ortak kazançlarınızla ilgili temkinli davranabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.