Aslan Burcu (27 Kasım -3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

25 Kasım 2023

Aslan Burcu (27 Kasım -3 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu çalışma ortamınız, arkadaşlarınız, günlük işleriniz, sağlığınız oluşturacak. Kendi fikirlerinizin dışındaki düşüncelere de açık olmalısınız. Yaratıcı tarafınızın öne çıkacağı yeni bilgiler edineceğiniz bir hafta olacak. Seyahat programı yapabilirsiniz. Eğlenmek, farklı ve yeni şeyler denemek isteyeceksiniz. Farklı tarzdaki insanlarla bir arada olabilirsiniz. Ortaklaşa gelirleriniz ve ödeme dengeniz konusunda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Şans oyunları ilginizi çekebilir. İletişim kurma konusundaki rahatlığınızı yeni girdiğiniz ortamlarda kullanmak istemeyebilirsiniz. Bilgi alışverişinde bulunmanız ufkunuzu açabilir. Çalışma ortamınızda işlerinizin düzenli yürümesi için iş arkadaşlarınıza yardım edeceksiniz. İşlerinizi bitirmeye odaklanacaksınız. Sindirim sisteminize özen gösterin.  Çalışkan olacağınız bu hafta kazanımlarınız konusunda ne yapmak istediğinize karar vermeniz gerekebilir. Finansal açıdan önceliklerinizi belirlemeniz gerekecek. Kendinizi rahat ifade edeceksiniz.  İşteki yoğunluğunuz iletişiminizde aksaklıklar yaşamanıza neden olabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.