Aslan Burcu (26 Eylül – 2 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Eylül 2022

Aslan Burcu (26 Eylül – 2 Ekim 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya paranın gücü diyerek başlıyorsunuz. Paranızın ve gelirinizin artacağı bu dönemde günlük hayatınızı daha keyif odaklı yaşadığınızı görebilirsiniz. Hafta boyunca zihinsel aktiviteler yapmak, ticaretle uğraşmak, yeni bir strateji geliştirmek gibi konularla uğraşabilirsiniz. Yeni bir eğitim almaya karar verebilir ve bütçenizin büyük bir bölümünü buna ayırabilirsiniz. Bu eğitim size şans getirirken yeni kapılar açabilir. Haftanın ortasına doğru arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları yaşarken kuracağınız farklı ilişkiler sayesinde kalıcı işlere imza atabilirsiniz. Hafta sonu çantanızı alıp ben şurayı görmek istiyorum diyerek arabaya atlayabilir ve bir seyahate çıkabilirsiniz. Genel olarak şanslı geçireceğiniz bu haftayı iyi değerlendirmenizde fayda var annem.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.