Aslan Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

24 Nisan 2022

Aslan Burcu (25 Nisan 2022 – 01 Mayıs 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Yükselen Aslanlar ve Aslanlar:

Bu hafta kariyerinizde önemli kadersel gelişmeler kapıda! İşsiz olanlarınız için iş olanakları çıkabilir. Çalışanlar ise terfi alabilir. Evlilik konularında güzel gelişmeler yaşanabilir, anne-baba olma kararı alabilirsiniz. Ortaklı işler geliştirebilirsiniz, kariyerinizde maddi artışlar da yaşanabilir. Sağlıkla ilgili problemleriniz varsa sonlanabilir. Ameliyat konuları gündeme gelebilir ancak bu konu sizi daha da şifalandıracaktır.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.