Aslan Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

23 Eylül 2023

Aslan Burcu (25 Eylül -1 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde kariyeriniz, sosyal statünüz, başarılarınız ve yaşam hedefiniz olacak. Hedefinize sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz. Kariyerinizde önünüze çıkacak fırsatlar maddi kaynaklarınızı da arttıracak. Bilginizi kullanarak kazanç sağlayabilirsiniz. Akademik kariyeriniz varsa ya da idareci pozisyonunda çalışıyorsanız terfi edebilirsiniz. Kurallara uymak ve sınırlandırılmak istemediğiniz için otorite figürleri ile ters düşebilirsiniz. Ani değişimlere ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Yatırımlarınızın karşılığını alacaksınız. Parayı kazanma konusundaki beceriniz ile tahmininizden fazla gelir elde edebilirsiniz. Farklı sektörlerden kazanç sağlayabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.