Aslan Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

23 Ocak 2022

Aslan Burcu (24 Ocak 2022 – 30 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan, Hafta başından itibaren çalışma ortamınızda daha aktif olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Daha fazla çalışıp, sorumluluk alabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle çalışma arkadaşlarınız ile iletişiminizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Ofis İçi yazışmalar yanlış kişilere gidebilir 🙂 Cumartesi günü sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle kronik bir sağlık sorununuz var ise tetiklenebilir. Elinizden geldiğince sağlıklı yaşamaya özen gösterin. Pazar günü uğraştığınız ve çözemediğiniz iş sorunları, sorumluluklarınız ile ilgili daha iyi bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde yeni iş imkanları önünüze de çıkabilir. Aynı gün ise partneriniz ile aranızda bazı sorunlar oluşabilir. Özellikle partnerinizin ailesi yüzünden tartışabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.