Aslan Burcu (24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Temmuz 2023

Aslan Burcu (24-30 Temmuz 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini dış görünümünüz, motivasyonlarınız, bakış açınız oluşturacak. İletişim diliniz cesur olabilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Çevrenizde olup bitenlere ilgi duyabilirsiniz. Dış görünümünüze, kıyafetlerinize özen gösterebilirsiniz. Kendinizi iyi hissettiğinizde motivasyonunuzda artacaktır. Popüler olabilirsiniz. Rahat etmek isteyeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Kendinize ve hayat amacınızı oluşturmaya odaklanabilirsiniz. Büyük resmi görmek için kendinizi dinlemek isteyebilirsiniz. Huzurlu olmanız ve manevi dengenizi sağlamanız için maddiyat tamamlayıcı bir unsur olabilir. Finansal kaynak yaratmak ve kullanmak için detaylı düşünebilirsiniz. Para konularında şanslı olabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.