Aslan Burcu (24-30 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Nisan 2023

Aslan Burcu (24-30 Nisan 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kısıtlanma duygunuz, endişeleriniz, gizlediğiniz düşünceleriniz ile geçecek bir hafta olacak. Mesleki açıdan yapmanız gerekenleri, çalışma stratejilerini biliyorsunuz. Ruhsal anlamda da kendinizi güçlü hissetmeniz işlerinizi kolaylaştıracak. Daha çok tanınmak istiyorsanız eyleme geçmek konusunda karar vermelisiniz. Kariyerinizde ilerleme kaydederken maddi kazanımlarınızı da önemseyeceksiniz. Bireysel bazda çalışmalar yapmak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Kendi enerjinizin üstünde çalışma isteğiniz, yeni çalışma yöntemleri keşfetmenize olanak sağlayacak. Sosyal çevrenizde bilginizi paylaşmanız aranılan kişi olmanızı sağlayacak. İnsanlara verdiğiniz değerin karşılığını almanız hoşunuza gidecek. İnançlarınızı ya da farklı inançları sorgulayabilirsiniz. Dürtüsel davranışlarda bulunmanız sizi zorlayacaktır.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.