Aslan Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2022

Aslan Burcu (24-30 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili aslanlar bu hafta yakın çevre, kardeşlerle olduğu kadar günlük iletişiminizin de yoğun olabileceğiniz gibi gruplar içerisinde projeler geliştirebilirsiniz. Yazılı ve sözlü iletişimde desteklenebilirsiniz, bu hafta sahne sizin, kendinizden bahsettirin. Sizin fikirlerinizi manipüle etmek isteyen insanlar olacaktır, bu süreçte çalışma arkadaşlarınızdan ziyade, kendi arkadaşlarınızı dinlemek daha doğru olacak. Hiç beklemediğiniz yerlerden para gelebilir, başkalarının size verdiği desteği gurur yapmayın, kabul edin annem. Daha evvel ertelediğiniz bir operasyon gündeme gelebilir. Taşınma, ev alma konuları gündeme gelebilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.