Aslan Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

22 Ekim 2023

Aslan Burcu (23-29 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündemini güvende olma ihtiyacınız, eviniz, aileniz, bilinçaltı konularınız oluşturacak. İçe dönük olabilirsiniz. Kendinize güvenli alan oluşturmak isteyeceksiniz. Kişisel zevklerinizi evinize yansıtmak, evinizde değişiklikler yapmak isteyeceksiniz. Ailenizle vakit geçirebilirsiniz. İşlerinizi organize edeceksiniz. Ortaklı işlerle ilgili kafa karışıklığı yaşıyorsanız, kendinizi emniyette hissetmek istediğiniz için olabilir. Yapmak istediklerinizi sıraya koyduktan sonra engel tanımayacaksınız. Enerjinizi evinize yoğunlaştırsanız da işiniz önemli olacak. Kariyerinizle ilgili konularda ailenize danışabilirsiniz. Başarılı olmanız için destekleniyorsunuz, detaylara takılmayın. Bilinçaltınızı temizlemek, arınmak için iyi bir fırsat olacaktır. İç dünyanızda yeni başlangıçlar yapmak için istek duyabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.