Aslan Burcu (22-28 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumu)

20 Ocak 2024

Aslan Burcu (22-28 Ocak 2024 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu gündelik işleriniz, çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınız, ikili ilişkileriniz oluşturacak. İşinizden kazancınız artabilir. Çalışma arkadaşlarınızla işleri dengeli bir şekilde yürütmeniz gerekecek. İş yükünüzün artması, işlerinizi düzenlemenizi gerektirecek. Sizi rahatlatan aktivitelerde bulunmak ya da evcil hayvanlarla ilgilenmek iyi gelecektir. Rutin işlerinizi yaparken engellerle karşılaşabilirsiniz. Keyif almakta zorlandığınız, düşüncelerinizi toparlamakta güçlük çektiğiniz zamanlar olabilir. Kariyerinizde öne çıkmak için, ikili ilişkilerinizde yeniliklere açık olmanız gerekecek. Entellektüel yönünüzü ortaya çıkaran ilişkileri tercih etmelisiniz. Çalışma ortamınızda düşüncelerinizi uygularken kararlı bir duruş sergileyecek, planlı hareket edeceksiniz. Gerçekçi bakış açınız sizi maddi risklerden koruyacaktır. Alacaklarınızla ilgili zorlanmalar yaşamak istemiyorsanız çalışma programınızı ayarlamanız iyi olacak. Çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. Kariyer alanınızda değişimler söz konusu olabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.