Aslan Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Şubat 2022

Aslan Burcu (21 Şubat 2022 – 27 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan,

Hafta başı ve hafta sonu oldukça sessiz sakin geçebilir. Fakat hafta ortası çok fazla hareketli. Çarşamba günü iş yeriniz oldukça hareketli, sorumluluklarınız için enerji harcayabilirsiniz. Bu doğrultuda maddi olarak kazanımlar söz konusu olabilir. Kendinize yeni ortaklar bulabilir, ilişkilerinizi ciddiyete taşıyabilirsiniz. İş yerinizdeki kadın figürlerden destek alabilirsiniz. Beklediğiniz bir davanın sonucunu öğrenebilirsiniz ya da ilişkilerinizi topluma tanıtmak isteyebilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.