Aslan Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

20 Mart 2022

Aslan Burcu (21 Mart 2022 – 27 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan

Haftanın ilk günü hayatınızda süregelen krizleri çözmek için fırsatlar bulabilirsiniz. Bu konular ile ilgili kararlar alabilirsiniz. Beklediğiniz bir miras var ise bu konuda haber alabilirsiniz. Salı günü ilişkinizde ani gelişen tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Rest çekmek için uygun zamanlarda değiliz! Sakin kalıp kendinizi sağlıklı şekilde açıklamak en iyisi olacaktır. Çarşamba günü bir süredir istediğiniz bir estetik operasyon, botox, dolgu gibi işlemleri yaptırma kararı alabilirsiniz. Cumartesi günü çalışma arkadaşlarınız arasında güçleneceğiniz bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Pazar günü itibariyle yurtdışı ile bağlantı kurabilirsiniz. Sosyal medyada daha aktif olabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.