Aslan Burcu 21 – 27 Ocak 2019

21 Ocak 2019

Aslan Burcu 21 – 27 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Aslanlar ve Yükselen Aslanlar,

21 Ocak Aslan burcundaki Ay tutulmasını imajınız, fiziksel özellikleriniz, yetenekleriniz ve motivasyonlarınızı temsil eden konularda yaşıyorsunuz. Bu konularda ilgili değişimler yaşayabilirsiniz. İmajınızı değiştirebilir, yeteneklerinizin sonucunu alabilirsiniz.

Bu haftanın öncelikli konusu bilinçaltınız, kendiniz, para, değer, kardeşler, iletişim ve aile oluşturmaktadır.

Aşk konularından yana çok şanslı bir dönemdesiniz. Aynı zamanda cinsellik, çocuk, hobileriniz konularında da çok destekleniyorsunuz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız, sevdiğiniz kişiye açılmak istiyorsanız gökyüzü sizi destekliyor. Hayattan keyif alacağınız bir haftanın içindesiniz.

Krediler, vergiler, sigortalar, başkalarının paraları konularında hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Dolandırıcılara dikkat. Yaptığınız sözleşmeleri sonradan pişman olmamak adına iyi okumak iyi olabilir.

Yurtdışı konuları, yabancı insanlarla ilişkiler, akademik konularla ilgili olarak beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yabancı insanlarla aşk yaşayabilirsiniz.

Sağlıkla ilgili konularda da cilt, diş, diz, kemik ve kırıklara dikkat etmek gereken zaman dilimlerindesiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”50″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Aslan, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.