Aslan Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

19 Kasım 2022

Aslan Burcu (21-27 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Aşka aşık olacağınız bir hafta olacak. Çocuk sahibi olmak isteyen Aslan’lar bu haftayı kaçırmasın. Ev alma, taşınma konuları için kredi çekebilirsiniz. Öğrenci Aslanlar ise hocalarından destek alacaklar. Kendinizi ailenize ifade ederken açık olmaya çalışın. Güven duymak isteyeceksiniz.  Başkalarının yeteneklerini ortaya çıkaracaksınız. Bu sayede kazanımlar elde edebilirsiniz. Özgür olmayı isteyeceksiniz. İletişim dilinize dikkat etmelisiniz. Yaratıcı tarafınızı ortaya çıkaracaksınız, yabancı dil eğitim almak isteyebilirsiniz. Çocuklarla vakit geçirmek sizi rahatlatacaktır. İçinizdeki çocuğu ortaya çıkaracak yaratımlarınızı arttıracaksınız. Ortaklaşa gelirlerinizde durağanlık olabilir, geçici etki takılmayın.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.