Aslan Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

31 Aralık 2021

Aslan Burcu (2022 Yıllık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Aslan;

Ay Düğümleri sizin kariyer ve yuvanız ile alakalı konuları aktive etmeye başlayacak. Nisan ayında Jüpiter ve Neptün’ün kavuşumu sizin ortaklıklardan kazandığınız paralar, eşinizin parası, miras ve banka konularıyla alakalı gündeminizi oluşturacak. Ardından gelecek olan tutulma sizin kariyer alanınızda ve topluma kendinizi gösterme şeklinizle alakalı konularda kadersel etki yaşatabilir. Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi ile beraber yurt dışı bağlantılı işleriniz ya da eğitim konularınız gündeme gelebilir. Ardından tutulma ile birlikte yuva, ev, aile ve toprak konularınız gündeme gelebilir. Jüpiter’in Retro haline girmesi ile birlikte yurt dışı bağlantılı işler ve eğitim öğretim konularında kontrolsüz olayları gündeme getirebilir. Uranüs ve Kuzey Ay Düğümü kavuşumu kariyerinizde ve toplumda kendinizi gösterme şeklinizde önemli ani olayları meydana getirebilir. Ekim ayında olacak olan tutulma birlikte yuva, ev, aile ve toprak konularınız gündeme gelebilir. Kasım ayında Jüpiter Retro halinde Balık burcuna geçmesi ile birlikte krizler, borçlar konuları gündeminize gelebilir. Ardından tutulma ile birlikte sizin kariyer alanınızda ve topluma kendinizi gösterme şeklinizle alakalı konuları aktive edecektir. Jüpiter’in Retro halinin sonlanması ortak kazançlarınız ve miras konularında şanslı zamanları ve  kariyer konusunda şanslı olduğunuz zamanları gösterecektir.

Aslan Burcu
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.