Aslan Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

18 Mart 2023

Aslan Burcu (20-26 Mart 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Yeni deneyimler, eğitimleriniz, inançlarınız, seyahat planlarınız haftanın konusunu oluşturacak. Güçlü sezgilerinizle insanların ihtiyaçlarını anlayacak ve yardımcı olmaya çalışacaksınız. Rutin işlerinizdeki çözümleyici yaklaşımınız size de farklı yollar öğretecek. Hayatı kendi istediğiniz biçimde kurgulamak ihtiyacı hissedeceksiniz. Kendinizi geliştirmek adına zorlayabilirsiniz. Farklı insanlarla bir araya gelmek ve yeni bilgiler edinmek isteyeceksiniz. Daha önce yaptığınız seyahatleri düşüneceksiniz. İkili ilişkilerinizde insanlara özgürlük alanı tanımayı öğreneceksiniz. İş ilişkilerinizdeki başarılı tutumunuzu özel ilişkilerinizde de uygulamayı düşüneceksiniz. Duygularınızı belli etmek istemeyeceksiniz. Kırgınlığınızı ve kızgınlığınızı açıkça ifade etmekten kaçınacaksınız. Entelektüel tartışmalara açık olacaksınız. Geniş çaplı bilginin peşinden gideceksiniz. Sizi engellemek isteyenlere karşı inancınızı korumalısınız.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.