Aslan Burcu (2-8 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

31 Aralık 2022

Aslan Burcu (2-8 Ocak 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Senenin ilk haftasına günlük işleriniz, iş arkadaşlarınız, çalışma ortamınız, rutin yaptıklarınız ile başlıyorsunuz. Kendi kaynaklarınızı ortaklı işleriniz için kullanmak isteyebilir, detaylı ve farklı düşünme yöntemleriniz ile fayda sağlayabilirsiniz. Rutin işlerinizin yoğunluğu içinde hedeflerinizi gerçekleştirmek için çaba sarf edeceksiniz. İş dışında ailenizle olmak isteyeceksiniz. Kendi bildiklerinizin doğru olduğunu düşünüp günlük işlerinizde ve iş ortamınızda zorlanabilirsiniz. İş ya da özel hayatınızdaki partnerlerinizle uyumlu, zihinse ağırlıklı ve rahat bir ilişki kuracaksınız. Ortaklı işlerinizden kazanç sağlayabilirsiniz. Kendi inançlarınız doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Karşı tarafın düşüncelerini de önemsemeniz fayda sağlayacaktır. Çalışma ortamınızda kurduğunuz sistem ile geleneksel kalıpların dışına çıkacaksınız. Yeniliklere imza atabilirsiniz. Çalışırken kurduğunuz sistemin ilerlemediğini düşünebilirsiniz. Geçici bir etki olacaktır.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.