Aslan Burcu (19-25 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Eylül 2022

Aslan Burcu (19-25 Eylül 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya tatil planları yaparak başlıyorsunuz. Hedefinizde yurtdışı olsa da bu planı şehir dışı olarak değiştirebilirsiniz fakat nereye giderseniz gidin bu tatil size iyi gelecek ve yeni insanlarla tanışarak şanslı bir döneme giriş yapacaksınız. Bu dönem kazancınızı artırmanın yollarını ararken aynı zamanda yaşadığınız baskılara karşı direnç de göstereceksiniz. Haftanın ortasına doğru yeni bir iş teklifi alabilirsiniz ve hedeflediğiniz yüksek gelire yaklaşabilirsiniz. Kardeşlerinizin sorunlarında zaman zaman onlara destek olmak ve yardım etmek isteyebilirsiniz. Haftanın sonuna doğru eğer ticaretle ilgileniyorsanız yeni bir girişim fikrine kafa yorabilirsiniz. Genel olarak parayla ilgili olumlu gelişmeler yaşarken dolandırılmalara ve borçlanmalara karşı dikkat olmanızı öneririm annem.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.