Aslan Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

17 Nisan 2022

Aslan Burcu (18 Nisan 2022 – 24 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan

Haftanın ilk günü çalışma ortamınızda bazı krizler yaşanabilir. Özellikle ticaret ile uğraşıyorsanız dikkatli olmanızda fayda var. Aynı gün bazı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Maddi açıdan rahatlayabilirsiniz. Çarşamba günü itibariyle kariyerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Daha çok çalışmaya başlayabilirsiniz. Pazar günü kariyerinizdeki, çalışma ortamınızdaki sorunları çok fazla kafaya takabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.