Aslan Burcu 18 – 24 Şubat 2019

18 Şubat 2019

Aslan Burcu 18 – 24 Şubat 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Aslanlar ve Yükselen Aslanlar,

19 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan Başak burcundaki dolunay sizin para, değer, sevgi konularını temsil eden 2. Evinizde gerçekleşecek ve artık burada olayların ortaya çıkması, gereksiz şeyleri bırakma dönemine girebilirsiniz. Gelir kaynaklarınızla ilgili olarak beklediğiniz paralar gelebilir, kaynaklarınızda değişimler olabilir.

Akademik konular, inançlar ve yabancı insanlara karşı kendinizi kurban gibi hissetme eğilimi gösterebilirsiniz.

Sağlıkla ilgili konularda sorumluluklarınızı almanız gerekebilir. Bu konularda kadın figürlerinin desteğini alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınız, yanınızda çalışan insanlar konularında dönüşümler yaşayabilirsiniz. Bu kişiler sayesinde gelirlerinizde artış olabilir.

Aşk, çocuk, hobilerinizle alakalı olarak maddi konular sebepli iletişim problemleri yaşayabilirsiniz, olaylar gereksiz yere büyüyebilir.

Ruhsal konular, büyük dönüşümler, okült konularla ilgili olarak merakınız ve hassasiyetleriniz artabilir. Kendinizi bir müddet bu konularda yoğunlaşmış hissedebilirsiniz. Başka insanlara kaynaklarını geliştirmeleri konularında destek olabilir komisyonculuk vasıtasıyla para kazanabilirsiniz.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Aslan, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.