Aslan Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

16 Eylül 2023

Aslan Burcu (18-24 Eylül 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Kişisel değerleriniz, sahip olduğunuz kaynaklarınız, güvenlik ihtiyacınız haftanın konusunu oluşturacak. Kaynaklarınızı koruma konusunda kontrollü olacaksınız. Ortaklaşa gelirlerinizle ilgili yanılmalara dikkat etmelisiniz. Çalışma alanınızdaki disiplininiz, finansal anlamda olumlu katkı sağlayacaktır. Rutin hayatınızda harcamalarınıza dikkat edeceksiniz. İletişim diliniz diplomatik olacaktır. Kısa yolculuklarda tanıştığınız insanlarla kolaylıkla iletişim kuracaksınız. Kardeşlerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kendinizi ifade etme konusunda rahat olacaksınız. Haberleşme trafiğiniz artabilir. Fiziki görünümünüze özen göstereceksiniz. Sezgilerinizi kullanarak motivasyonunuzu arttırabilirsiniz. Kendi düşüncelerinizi önemseyeceksiniz. Problem yaşamamak adına harekete geçmeden farklı alternatifleri gözden geçirebilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.