Aslan Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

17 Aralık 2023

Aslan Burcu (18-24 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde çalışma ortamınız ve çalışma arkadaşlarınız, günlük işleriniz, evcil hayvanlarınız olacak. Mesleğinizle ilgili konularda fark edileceksiniz. Rutin işlerinizde karşınıza çıkabilecek sorunları konuşarak halledebilirsiniz. Aile ve kariyer arasında kalabilirsiniz. Mesleğinizde ilerlemek ve sorumluluklarınızı yerine getirmek iyi gelecektir. Günlük ve çalışma hayatınızdaki insanlara destek olacaksınız. Finansal açıdan kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak ve disiplinli çalışmanız için gereken enerjiniz olacak. Arada dinlenme molaları verebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı dile getirme konusunda zorlanabilirsiniz. Hayat enerjiniz artacak, eğlenceli aktiviteler planlayabilirsiniz. Ortaklaşa işlerinizin sorumluluğunu iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.