Aslan Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

16 Ocak 2022

Aslan Burcu (17 Ocak 2022 – 23 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Aslanlar ve Aslanlar;

Dolunay özellikle ruhsal olarak şifalanacağınız bir sürece işaret ediyor. Ancak sağlık konularında hassas olabileceğiniz bir süreç olduğunu da hatırlatmak isterim. Kemik hastalıkları, kadın hastalıkları ile alakalı birtakım problemler söz konusu olabilir ancak merak etmeyin bunlar geçici etkidir dolayısıyla şifanızı da bulabilirsiniz. Kariyer anlamında rutin işlerle meşgul olurken kendinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Ortağınız ya da eşinizle ilgili problemleriniz varsa bu konuların üzerinden geçip çözüme ulaşabilirsiniz. Bu hafta başlayan etki ile beraber 18 ay boyunca aileniz ve kariyeriniz ile alakalı konularda gündemler olabilir. Perşembe günü iş ortamınız ile alakalı değişim ve dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ertesi gün itibari ile bir ay boyunca odak noktanız ilişkiler.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.