Aslan Burcu (17-23 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

15 Ekim 2022

Aslan Burcu (17-23 Ekim Haftalık Burç Yorumu)

Bu hafta gruplar içinde iletişiminiz artacak, iletişimiziniz oldukça aktif olacak. Bilgi alışverişinden, yeni şeyler öğrenmekten keyif alabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı işlerde yanlış anlaşılmalar zorluklar yaşamanıza sebebiyet verebilir, kendinize güveni asla kaybetmeyin annem. Evcil hayvanı sahiplenmek gündeminize gelebilir. İş arkadaşlarınızdaki değişimler iş akışını etkileyebilir. Ancak bunu da kolaylıkla atlatabilirsiniz. Hafta sonuna geldiğinizde aradığınız keyfi evinizde bulabilir, arkadaşlarınızla ev sohbetleri yapabilirsiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.