Aslan Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

14 Ekim 2023

Aslan Burcu (16-22 Ekim 2023 Haftalık Burç Yorumu)

İletişiminiz, yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa yolcuklarınız haftanın konularını oluşturacak. İletişim anlamında yoğun bir hafta olacak. Yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsiniz. İletişim aksaklıkları yaşayabilirsiniz, varsa yazılarınız ve gönderileriniz kontrol edin.  Mesleki anlamda yaptığınız araştırmaları, çalışma arkadaşlarınıza anlatmakta zorlanabilirsiniz. Sağlık ve güzellik konularında titiz davranabilirsiniz. Günlük hayatınızda iletişim kurarken diplomatik davranmanız yararınıza olacaktır. Mesleğinizde artan başarınız maddi anlamda da kendini gösterecek. Ummadığınız bir para gelebilir. Göz önünde olacaksınız. Bilinçaltınıza ittiğiniz konuları irdeleyebilirsiniz. İletişim diliniz keskin olabilir. Eviniz kaleniz olacak ve siz yönetmek isteyeceksiniz. Para konularını yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Aile içinde kıskançlıklar olabilir, duygularınızı kontrol etmelisiniz.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.