Aslan Burcu 15 – 21 Nisan 2019

15 Nisan 2019

Aslan Burcu 15 – 21 Nisan 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Aslanlar ve Yükselen Aslanlar,

19 Nisan tarihindeki dolunay sizin kardeşler, kuzenler, yakın çevre, eğitim, iletişim alanınızda gerçekleşecek. Artık bu süreçte yaptığınız işlerin emeğini alacaksınız ve bırakmanız gerekenleri bırakabileceksiniz. Aldığınız eğitiminin sonuçlarını alabilirsiniz, kardeşlerinizle ilgili konularda bir sona gelebilirsiniz, problemleriniz varsa çözebilirsiniz.

Yanınızda çalışan insanlar, evcil hayvanlar, sağlık gibi konular gündeme gelebilir ancak bu konulardan yana şanslı bir süreçtesiniz. Başkalarından borç almak, miras, eşin parası, kredi gibi konulardan yana güçlenebilirsiniz.

Yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler gündeme gelebilir, bu konularda yeni imzalar alabilirsiniz. Eğer yabancı dil eğitimi almak istiyorsanız veya online eğitimler almak isterseniz bu süreçte başlayabileceğiniz bir eğitim de size iyi gelebilir, başarı elde edebilirsiniz. Daha çok uzak yerlerle ilgili işler gündeme gelebilir.

Aşkla ilgili konularda eski defterler açılabilir, çocuklara ekstra para harcanabilir, edindiğiniz hobiler için masraflar gündeme gelebilir.

Kariyer konularından yana artık biraz daha şanslı bir sürece giriyorsunuz. Tam bir ya tamam ya devam sürecindesiniz ancak yaptığınız her türlü değişim size kendinizi daha iyi hissettirebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Aslan, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.