Aslan Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mayıs 2023

Aslan Burcu (15-21 Mayıs 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya kariyer konularınız, yaşam hedefiniz, kendinizi yeniden yapılandırma ihtiyacınız, alacak, verecek konularınızla başlayacaksınız. Çevrenizdeki insanlara güven duyabilirsiniz daha kazançlı işler ortaya çıkarabilirsiniz. İşinizi büyütmek için finansal krizleri atlatmanız gerekecek. Enerjinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Finansal konularda gerçekçi olmaya dikkat edin. Hesaplarınızı yaparken kontrol etmenizde fayda olacaktır. Yaratıcı fikirlerinizi iş hayatınızda uygulayabilirsiniz. İşinizde gücünüzü ve statünüzü kullanma eğiliminde olabilirsiniz. Her yerde lider özelliğinizi göstermeye çalışmanız zorlayıcı olabilir. Kendinizi ortaya koyma enerjiniz artacak. İlişkilerinizde özgür olmayı seçebilirsiniz. Gruplar içerisinde takdir görme isteğiniz artabilir. Duygusal ilişkilerinizde baskın yönünüz daha çok ortaya çıkabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.