Aslan Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

14 Şubat 2022

Aslan Burcu (14 Şubat 2022 – 20 Şubat 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Aslan ve Yükselen Aslan,

Haftaya iş ortamınızdaki ve kariyerinizdeki değişimlerle başlıyorsunuz. Terfi alma durumunuz söz konusu olabilir. Ardından ilişkiler ve ortaklıklar konusunda iletişimleriniz artıp, zihniniz daha aktif çalışmaya başlayabilir. Dolunayın etkisiyle kendinizi ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Özellikle iş ortamınızda mücadele etmek durumunda kalıp, kendi değerinizi göstermeye başlayabilirsiniz. Ardından kariyerinizde maddi anlamda elde edebileceğiniz fırsatlar doğabilir ama bu biraz sizin elinizde. Hafta sonuna doğru algınız maddi kazançlarınız ve okült konular olabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.