Aslan Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

13 Mart 2022

Aslan Burcu (14 Mart 2022 – 20 Mart 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Sevgili Yükselen Aslanlar;

Hafta başında ailenizde geçmişte kalan ve gündeme gelmeyen bir miras konusu söz konusu olabilir. Daha önceden satmak istediğiniz ama satamadığınız eviniz ya da toprağınız var ise onu satabilirsiniz. Ardından maaşınızda eğer irade gösterirseniz zam alma konusu geçebilir ya da konuşmalarınızla patronunuzu etkileyebilirsiniz. Hafta ortası ise ilişkilerinizi şifalandırmak isteyip seyahat planı yapmak isteyebilirsiniz ve evden çalışma gibi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Hafta sonu ise partnerinizi topluma tanıtma isteğinde bulunabilirsiniz. Pazar gününden itibaren algınız tamamen yurt dışı ve eğitimler konularına yöneliyor.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.