Aslan Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

12 Kasım 2022

Aslan Burcu (14-20 Kasım Haftalık Burç Yorumu)

Gücünüzü ve enerjinizi ailenize harcayabilirsiniz. Babanızla iletişiminiz artabilir. Hem kendiniz hem de eviniz için yararlı işler yapabilirsiniz. İnsanlara yardımcı olmak isterken kendi kaynaklarınızı seferber etmemeye dikkat etmelisiniz. İçsel dünyanızdaki krizleri gelişim için bir fırsata dönüştürebilirsiniz. Bunu gerçekleştirirken aile içindeki sevgi paylaşımı dengeyi sağlamanızı kolaylaştırabilir. Ekip arkadaşlarınızla yeni projelerinizi hayata geçirmekte engellerle karşılaşabilirsiniz. Sanatsal anlamda yaratıcı olabileceğiniz, çocuklarla vakit geçirmek isteyeceğiniz bir hafta olabilir. Yeni bir aşk kapınızı çalabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.