Aslan Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

12 Ağustos 2023

Aslan Burcu (14-20 Ağustos 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın konusunu kariyeriniz, statünüz, başarılarınız, motivasyon alanlarınız, dış görünümünüz oluşturacak. Sizi motive eden şeylerin herkesten farklı olduğunu düşüneceksiniz. Değişik ortamlarda bulunmak bakış açınızı değiştirebilir. İnandığınız konularla ilgili özgürce hareket etme isteği duyacaksınız. Aklınızdaki projeleri ortaya koymak için zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Teknolojik yöntemleri kariyer alanınızda kullanmak isteyeceksiniz. Radikal kararlar almak için uygun zamanlar olmayacaktır. Statünüzü önemseyeceğiniz bir süreç olacak. Mesleki açıdan üretken, cesur ve mücadeleci davranacaksınız. Finansal kazanımlar için enerjiniz yüksek olacaktır. Riskli yatırımlardan uzak durmak isteyeceksiniz. Toplum önündeki statünüzü yenileyecek, beklemediğiniz bir terfi ile karşılaşabileceksiniz. Hayatın birçok alanında kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Motive olduğunuz alanlarda üretkenliğiniz artabilir. Yeni fikirlerin sizi heyecanlandıracağı bir hafta olacak.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.