Aslan Burcu 14 – 20 Ocak 2019

14 Ocak 2019

Aslan Burcu 14 – 20 Ocak 2019

[bt_bb_section layout=”boxed_1200″ show_sticky=”show-in-list” show_previous_posts=”hide” force_posts_show=”default” order_by=”default” top_spacing=”medium” bottom_spacing=”medium” full_screen=”” vertical_align=”top” color_scheme=”” background_color=”” background_image=”” background_overlay=”” parallax=”” parallax_offset=”” background_video_yt=”” yt_video_settings=”” background_video_mp4=”” background_video_ogg=”” background_video_webm=”” responsive=”” category_filter=”” taxonomy_filter=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_bb_row column_gap=”30″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” layout=”” negative_margin=””][bt_bb_column width=”1/1″][bt_bb_text]

Değerli Aslanlar ve Yükselen Aslanlar,

Bu haftanın öncelikli konusu akademik konular, yabancılar, uzak akrabalar, inançlar, yurtdışı konuları, kariyeriniz, arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, kariyerden kazandığınız paralar, kalabalık ortamlar, partiler, organizasyonlar, bilinçaltınız, rüyalarınız olabilir.

Hafta boyunca akademik konular, eğitim, yurtdışı işleri, yabancılarla ilgili tüm işler, uzak akrabalar, vize işlemleri gibi konularda çok aktif, hareketli olabilirsiniz.

Günlük rutin işleriniz, faturalar, vergiler, sigorta işlemleri, krediler, başkalarının paraları gibi konulardaki belirsizliklerin sona ereceği ve bu işlerle ilgili imzalar atabileceğiniz bir haftadasınız. Mesela fatura ödemek sizin için yük ise otomatik ödeme talimatı gibi hayatınızı kolaylaştıracak işlemler yapabilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir probleminiz varsa bu hafta daha destekleyici açılara sahipsiniz.

Aşk konularından yana şanslı bir haftadasınız, yurtdışı bağlantılı kişilerle tanışabilirsiniz, hoşlandığınız kişi ile yakınlaşabilirsiniz, çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Hayallerinizin gerçekleşme potansiyelinin olabileceği bir bir süreç içerisindesiniz.

Sağlıkla ilgili konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşanabilir ancak bu problemi ötelemezseniz sağlık konularında çözüme ulaşabilirsiniz. Özellikle de uzak akrabalarınız, sizden uzakta insanların sağlık konuları gündeminize gelebilir.

[/bt_bb_text][bt_bb_separator top_spacing=”normal” bottom_spacing=”normal” border_style=”” border_width=”” separator_width=”large” color_scheme=”dark-skin” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_separator][bt_bb_progress_bar progress_icon=”essential_e9a6″ text=”Aşk” percentage=”90″ size=”normal” align=”left” color=”#dd3333″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f0d6″ text=”Para” percentage=”70″ size=”normal” align=”left” color=”#1e73be” responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”icon7stroke_e622″ text=”Kariyer” percentage=”80″ size=”normal” align=”left” color=”#dd9933″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][bt_bb_progress_bar progress_icon=”fontawesome_f21e” text=”Sağlık” percentage=”60″ size=”normal” align=”left” color=”#81d742″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][/bt_bb_progress_bar][/bt_bb_column][/bt_bb_row][/bt_bb_section]

Aslan, Haftalık Burç Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.