Aslan Burcu (13 Haziran – 20 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Temmuz 2022

Aslan Burcu (13 Haziran – 20 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya halletmeniz gereken temizlik, faturalar, alışverişler gibi günlük işlerinizi hallederek başlıyorsunuz. Bu hafta sizden haz etmeyen insanlar olduğunu öğrenebilir ve size iyi gelecek eğitimler almaya karar verebilirsiniz. Yani çözümü kendinizi geliştirmekte bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirirken aynı zamanda kuracağınız ilişkiler sayesinde birtakım kalıcı işlerin ilk adımını atabilirsiniz. Hafta ortasında kardeşlerinizden göreceğiniz değer sayesinde kardeşlerinizi arkadaşlarınıza tercih edebilirsiniz. Haftanın sonlarına doğru kendinizle daha çok ilgilenirken yaratıcı düşünceler içine girebilir ve dahiyane fikirler geliştirebilirsiniz. Bu fikirlerinizi uygulamaya geçireceğiniz zaman geldiğinde size tavsiyem başkalarının parasına güvenerek hareket etmeyin annem.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.