Aslan Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

12 Haziran 2022

Aslan Burcu (13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Haftaya uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan haber alarak başlayabilirsiniz. Bu hafta kazalara karşı dikkat olmanız gereken bir hafta. Şayet havaalanında uçağınızı kaçırmış bir halde kendinizi bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaz havasını kaçırmamak için mini bir tatil organize edebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili yaptığınız varsayımlarla yüzleşebilirsiniz. İş hayatınızda şanslı ve başarılı bir döneme giriyorsunuz fakat ikili ilişkilerde biraz zorlanabilirsiniz. Ortaklarınızdan göreceğiniz maddi destekler sizi rahatlatabilir. Eğer öğrenciyseniz eğitim hayatınızda güzel başarılar edineceksiniz. Aşk hayatınızda bazı konular sonuca varabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.