Aslan Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

10 Nisan 2022

Aslan Burcu (11 Nisan 2022 – 17 Nisan 2022 Haftalık Burç Yorumu)

Aslan

Haftanın ilk günü itibariyle kariyerinizde daha fazla söz sahibi olabilirsiniz. Salı günü hayatınızda bazı krizlerin çözüldüğünü görebilirsiniz. Ayrıca miras konularından yana yüzünüz gülebilir. Çarşamba günü partneriniz ile evlilik kararı alabilirsiniz. Nikah işlemlerine başlayabilirsiniz. Cuma günü itibariyle kazalara karşı ekstra dikkatli olmanızda fayda var. Ayrıca borçlar ile uğraşabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevreniz ile ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizin veya kuzenlerinizin hayatında önemli değişimler olabilir.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.