Aslan Burcu (11-17 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

9 Aralık 2023

Aslan Burcu (11-17 Aralık 2023 Haftalık Burç Yorumu)

Haftanın gündeminde yaratıcı yönünüz, keyif aldığınız konular, hobileriniz, romantik ilişkileriniz, çocuklarınız olacak. Evinizde olmaktan keyif alacaksınız, günlük işlerinizi iletişim yolu ile halledeceksiniz. Daha çok işlerinizi yapabilmek adına iletişim kurmayı tercih edebilirsiniz. Şans oyunlarında şanslı olabilirsiniz. Farklı insanlardan etkilenebilirsiniz. Doğada zaman geçirmek iyi gelecektir. Keyif aldığınız aktiviteler yapmak için enerjiniz her daim olacak. Spontane davranmak isteyebilirsiniz. Alacak ve borçlar konusunda zorlanabilirsiniz. Hislerinizle hareket edebilirsiniz. Risk almanız gereken konularda iyice düşünmeden karar almayın.

Aslan
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.